Akutmottagning

Dokumentation och kontaktuppgifter för regional arbetsgrupp akutmottagning i Sydöstra sjukvårdsregionen.

Möten

2021-09-24 kl 09:00-12:00, Zoom

AnteckningarBilagor
2021-09-24
2021-05-21
2020-12-11Kartläggning Eksjö
Kartläggning Jönköping
Kartläggning Kalmar
Kartläggning Linköping
2020-10-23Presentation Kunskapsstyrning
Uppdrag RPO

Kontakt

Johan Björk
johan.bjork@rjl.se

Ledamöter

Andreas Rönnersten
andreas.ronnersten@regionostergotland.se

Elisabeth Bergström
elisabeth.bergstrom@rjl.se

Erica Isaksson
erica.isaksson@regionkalmar.se

Erik Müssner
erik.mussener@regionostergotland.se

Johan Björk
johan.bjork@rjl.se

Magnus Cernerud
Magnus.cernerud@rjl.se

Julia Plath
julia.plath@regionostergotland.se

Linda Axelsson
linda.axelsson2@regionkalmar.se

Marika Berg
marika.berg@regionkalmar.se

Martina Sinai
martina.sinai@regionkalmar.se

Senast uppdaterad 19 oktober, 2021 av martin.lindfors@regionostergotland.se